Předchozí | Dalšístrana / 2 6-12 z 11 vzkazů

Kučerovi ze Zlína

Apartmány na Mýtince jsme navštívili již popáté a určitě ještě přijedeme obdivovat krásu Jeseníků. Po výšlapech v horách si můžeme odpočinout v pohodlí nově vybavených pokojů, relaxovat ve finské sauně a večer posedět s přáteli u ohniště v kotě. Bylo nám zde zkrátka dobře a těšíme se na další pobyt.

Jaroslav Mika

Apartmány na Mýtince nás opět mile překvapily. Po 4 měsících od našeho posledního pobytu zde vyrostla venkovní sauna a finská Kota. Obě novinky jsme samozřejmě vyzkoušeli a můžeme jen doporučit ostatním.

František Pařízek

Apartmány Na Mýtince byly naší šťastnou volbou. Leták nelhal, všechno bylo krásně uklizené a čisté. Kuchyňka byla perfektně zařízena i s jídelnou.Zažili jsme si krásné přírody a příjemného odpočinku.Všem budoucím zájemcům můžeme dovolenou Na Mýtince vřele doporučit. Pařízkovi ze Zlína.

Jan Hromádka

Nová venkovní sauna je fantastická

Mikovi

Prožili jsme nádherný víkend s ubytováním v apartmánu Na Mýtince 14. Spousta možností pro aktivní dovolenou, zajímavé turistické cíle v blízkém okolí a hlavně velké poděkování provozovateli za vzorně uklizený a připravený apartmán. Děkujeme. Mikovi
Předchozí | Dalšístrana / 2 6-12 z 11 vzkazů