Předchozí | Dalšístrana / 2 0-6 z 11 vzkazů

Oldřich a Anetta

Uběhlo půl roku a znovu jsme navštívili Jeseníky. A jiné ubytování, než u Brabenců, rozhodně hledat nebudeme.Všechno opět na vynikající úrovni, byli jsme nadmíru spokojeni.Dopřáli jsme si i masáž, a nutno říci, že paní Alenka je naprostá jednička, cítili jsme se jako znovuzrození.Děkujeme. A rozhodně se budeme moc rádi vracet.

Oldřich a Anetta

Děkujeme za velmi příjemný pobyt v čisťounkém a milém prostředí.Jakmile "vyšetříme" zase pár volných dnů, velice rádi se vrátíme. Všem vřele doporučujeme, byli jsme úrovní ubytování a atmosférou mile překvapeni. Skvělé!

Blanka a Milan

Děkujeme za velice příjemné a milé ubytování, už jsme u Vás po 19 a vždy nadmíru spokojeni,super majitelé a prostředí. Blanka a Milan z Jičína

Jarka Jersáková

Na dovolené jsme tu byli už v létě. Krásné klidné prostředí. Pořádek v celém penzionu. Příjemná a pohodová komunikace s majiteli. Můžeme za celou rodinu jen doporučit a rádi se ještě vrátíme.

Activconzult, s.r.o.

V termínu 18. 9. – 20. 9. jsme si užili krásný víkend v Jeseníku, kde proběhl kurz vědomého života. A co všechno jsme vlastně zažili? Tak to vezmeme hezky od začátku. Hned při příjezdu nás uchvátila obrovská upravená zahrada s posezením, kde se také nachází sauna, kterou jsme nemohli nevyzkoušet a v neposlední řadě právě dodělaný grilovací domek takzvaná Kota, kde jsme si ugrilovali skvělou večeři a příjemně poseděli. Samotné ubytování je umístěno mezi lesy a loukami. A co jsme říkali na pokoje? Prostorné, čisté a spí se tu jak v bavlnce. Ráno nás potěšil rozmanitý výběr snídaně a velice chutné večeře, kde nechybělo maso ani různé zeleninové saláty doplněné o domácí dresingy. Celkově jídlo bylo prostě na jedničku. To ale samozřejmě není vše, celým víkendem nás provázely přednášky, ze kterých jsme načerpali spoustu nových informací a nechyběli ani zábavné rozvojové hry, u kterých jsme se všichni pobavili. A jelikož jsme se chtěli podívat i trochu po okolí vydali jsme se na procházku kolem místních vodopádů se zastávkou v Karlově Studánce. Každá pohádka však jednou končí, a tak i nám naše pohádka v neděli skončila. Už teď se těšíme na další víkendový kurz. Pokud chcete s námi zažít pohádkový víkend nabitý informacemi, které se jinde nedozvíte, neváhejte a pojeďte s námi. Těší se na Vás Jirka a Pavla

Vallovi

Prožili jsme zde super víkend uprostřed krásné přírody. Pěkné a perfektně čisté ubytování ještě vylepšuje možnost využít po výšlapech finskou saunu. Ale skvělé je i jen tak posedět na zahradě..
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-6 z 11 vzkazů