Ubytování Jeseníky

 Apartmány Na Mýtince Jeseník

Upozornění pro VOLNÉ TERMÍNY: obsazenost  nebo volné termíny se vždy neshodují s obsazeností na BOOKING.COM !!! Jistota je nás přímo kontaktovat přes telefon. Děkuji za pochopení.

Navštivte Jeseníky! Jeseníky s podhůřím jsou horským rájem s mnoha poklady. V létě najdete v Jeseníkách stovky dobře značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Nejen vyhlášená střediska zimních sportů pro sjezdové i běžecké lyžování, ale i lázně, památky a kulturní akce jsou důvodem, proč navštívit Jeseníky i v zimě.

Vítáme vás na našich webových stránkách APARTMÁNŮ NA MÝTINCE JESENÍK se saunou, možností grilování v létě i v zimě. Nabízíme ubytování pro jednotivce, rodiny s dětmi i skupiny s kapacitou  15 míst v klidné, okrajové části města Jeseník. Centrum města leží v dosahu půlhodinové procházky (3 km). Lokalita se nachází přímo pod přírodní rezervací Rejvíz s pověstným Mechovým jezírkem a schází se zde hlavní turistické trasy. Je to ideální výchozí pozice pro návštěvu nejzajímavějších míst Jeseníků.

Zprávy
Krmení jelenů přímo z ruky
16.10.2016

Doporučujeme zajímavou atrakci. Odjezd od Apartmánů Na Mýtince na traktoru. V oboře probíhá krmení jelenů přímo z ruky z traktoru. Termín je možný dohodnout přímo u majitele farmy pana Přibyla tel.č.602754458. Je to nezapomenutelný zážitek pro děti i  ... (více)

16.10.2016

V podzimním chladnějším počasí můžete využít v apatmánech Brabenec bazén, infrasaunu a masáže. V Aparmánech na Mýtince zase venkovní saunu s ochlazením v potoce a grilovací kotu.

Houbařská sezóna začala
20.08.2016

Příjemná informace pro vyznavače houbaření - hřiby rostou. Nasbíráno při výletu Sedlo Vidly - Švycárna.

Image 1Image 2